Водо і вітрозахисна куртка

До куртки є особливі вимоги, тому що саме вона повинна захистити вас від мінливої погоди, адже в горах сонце і тепло вмить може змінитися на сніжну завірюху, дощ холодний і пронизливий, а вітер пробирає до кісток.

Куртка повинна бути з мембраною показник водонепроникності якої повинен бути не менше 20000 мм, обов’язково з капюшоном, а всі шви проклеєні.

CRAZY Куртка SHARK MAN

Голубой-оранжевый FLUO
4800 грн.

Налобний ліхтарик + комплект запасних батарейок

Вибирайте надійні моделі, адже саме ліхтар освітить ваш шлях і допоможе не блукати в пошуках розмітки. Обовязково перевірте працездатність і “свіжість” аккомулятора, також не варто нехтувати рекомендаціями організаторів щодо запасних батарейок.

Шапка і рукавички

Ще раз зазначу, що погода в горах дуже не передбачувана, прислухайтесь до рекомендацій організаторів щодо теплих, але легких рукавичок і шапки або бафу.

CRAZY Шапка SPIRE THERMO MAN

Красный в клетку
Черный-желтый
930 грн.

CRAZY Шапка MIND

Красный
Охра
Розовый
Черный
755 грн.

CRAZY Перчатки TOUCH WOMAN

Принт ТАТУ жен
Серый
Черная зебра
1150 грн.

Ємність для води і силіконовий стаканчик

Зневоднення – один з найбільших жахів бігуна. Не дайте собі засохнути та забезпечте себе зручними флягами. Одним з найважливіших предметів з обов’язкового спорядження – є м’який стаканчик, в який вам волонтери любязно наливатимуть воду, ізотонік, колу і шампанське на фініші. Зазвичай організатори відмовляються від пластикових стаканів і на пунктах харчування іх немає.

А ще така дрібничка, як стаканчик врятує світ від купи пластикових відходів.

Термокофта або фліс

Термокофта не завжди є у списку обов’язкового спорядження. але якщо ви біжите довгу дистанцію на подолання якої потрібно більше 10 годин, а особливо в міжсезоння – вона не буде зайвою. Обрати варто модель з мікрофібри саме ця тканина по-перше дуже приємна до тіла, а по друге навіть волога не відчувається як холодна ганчірка.

Харчування на дистанції

Спортивне харчування для спорту на витривалість вочевидь – набагато зручніше банану і бутерброду. Зазвичай це гель, батончик або насичений вуглеводами напій, з різними смаками і харчовою цінністю. Вибрати “свій ідеальний продукт” буває не так просто як здається, потрібно проекспериментувати на тренуваннях, щоб уникнути неприємних сюрпризів.

Доречи, на довгих дистанціях майже завжди шлунок починає капризувати від гелів і вимагає чогось “попереварювати”. Перед важливим стартом корисно спробувати різні типи продуктів і визначитися що і в якому порядку з’їсти, а також розрахувати кількість і взяти “запас”. Адже, організм дуже хитро реагує на виснаження запасів – мозок починає дуже жаліти бідолашне тіло і підкидувати сотні причин зупинитись.
Насправді, це просто голод!

І останнє, якщо до старту пара днів і весь час ви нормально бігали “на банані” – радимо не купувати нічого в цьому розділі, заплануйте попробувати нове харчування при підготовці до наступних змагань.

Усе для трейла

Кроссовки Altra KING MT 1.5 муж

Черный-красный
2850 грн.

Кроссовки Altra LONE PEAK3.0 жен.

Черный-фиолетовый
3360 грн. 1680 грн.

Кроссовки Altra LONE PEAK 3.0 NEOSHELL жен.

Серый-синий
4200 грн. 2100 грн.

Кроссовки Altra OLYMPUS 2.0 муж.

Красный
4195 грн. 2100 грн.

Кроссовки Altra SUPERIOR 2,0 жен.

Синий-серый
3080 грн. 1540 грн.