Оплата замовлення

Visa/MasterCard

Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard через систему Liqpay при оформленні замовлення.

Готівкою

Оплатити замовлення кур’єру можна готівкою при його отриманні за адресою доставки.

Накладений платіж

Також, ви можете оплатити ваше замовлення при отриманні в кур’єрській службі “Нова Пошта”. Слід врахувати, що ця послуга коштує додаткових витрат – 20 грн і 2% від суми платежу і оплачується Вами при отриманні замовлення.

Повернення товару та грошей

Повернення товару

Ви маєте право відмовитися, повернути або поміняти Ваше замовлення в будь-який час до його одержання, а після отримання – в порядку і на умовах, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».

Повернення і обмін товару належної якості можливий у випадку, якщо товар не був у використанні, збережено його товарний вид, бирки, упаковка і споживчі властивості.

Повернути товар Ви можете на нашу адресу, зазначену на сайті в розділі «КОНТАКТИ». Витрати пов’язані з поверненням та обміном товару належної якості несе Покупець.

Обратите внимание, что у нас представлены некоторые товары, которые не подлежат возврату и обмену согласно Закона Украины «О защите прав потребителей».

Повернення коштів

Ми звичайно ж повернемо Вам вартість замовлення, якій ви повернули, але після отримання нами товару і перевірки товарного вигляду, цілісності бирок та упаковки (в день отримання товару на складі Продавця або на наступний робочий день). Грошові кошти повертаються Покупцю за допомогою інтернет-банкінгу

Бажаємо вдалих покупок, а ми, в свою чергу, зробимо все що б шопінг з нами був легким і приємним!

Ваш EnduroMart